رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بین‌الملل زابل: همایش پیاده‌روی موجب تقویت و توسعه نشاط اجتماعی و شادابی جامعه می‌شود

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بین‌الملل زابل: همایش پیاده‌روی موجب تقویت و توسعه نشاط اجتماعی و شادابی جامعه می‌شود

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بین‌الملل زابل:
همایش پیاده‌روی موجب تقویت و توسعه نشاط اجتماعی و شادابی جامعه می‌شود
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بین‌الملل زابل گفت: همایش پیاده‌روی موجب تقویت و توسعه نشاط اجتماعی و شادابی جامعه می‌شود.

محمد عمرانی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بین‌الملل زابل در حاشیه همایش بزرگ پیاده‌روی که با مشارکت اداره ورزش‌وجوانان و هیئت ورزش‌های همگانی زابل در این شهرستان برگزار شد، در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری آنا در زابل اظهار کرد: در آموزه‌ها، تعالیم دینی و یافته‌های علمی بشر به داشتن فعالیت بدنی و ورزش بسیار تأکید شده است. بنابراین باید خانواده‌ها در راستای سلامت خود و جامعه به ورزش روی آوردند.

وی با بیان اینکه ورزش و فعالیت بدنی علاوه بر بهداشت جسم در بهداشت روانی فرد و به تبع نشاط و شادابی همگانی نیز تأثیرگذار است، افزود: برگزاری این همایش‌ها علاوه بر فواید جسمی و روحی، سبب تقویت و توسعه نشاط اجتماعی و شادابی جامعه می‌شود.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بین‌الملل زابل، فعالیت و تغذیه مناسب را از اولویت‌های اصلی در راستای حفظ سلامت برشمرد و خاطرنشان کرد: ورزش ضامن سلامتی و راه مقابله با بیماری‌های مختلف است و شرکت افراد در سنین مختلف نشانگر اهمیت آنان به مقوله ورزش و سلامتی است.

عمرانی اظهار امیدواری کرد که واحد بین‌الملل زابل بتواند با برگزاری و مشارکت در برنامه‌های ورزش همگانی در رشد و توسعه ورزش در جامعه مؤثر و گام‌های مثبت در این زمینه بردارد.

وی در پایان از مسئولان اداره ورزش و جوانان و هیئت ورزش‌های همگانی تقدیر کرد و گفت: دانشگاه آزاد اسلامی واحد بین‌الملل زابل در آینده برنامه‌های متنوعی برای توسعه ورزش همگانی در راستای نشاط و ایجاد روحیه برای کارکنان و اعضای هیئت‌علمی این واحد دانشگاهی برگزار خواهد کرد.

گفتنی است، این همایش از میدان دکتر عباسعلی نورا آغاز و تا دانشگاه آزاد اسلامی واحد بین‌الملل زابل ادامه داشت و در پایان این همایش خانوادگی، با حضور معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان زابل، شهردار، مسئولان اداره ورزش و جوانان این شهرستان و مسئولان واحد بین‌الملل زابل جوایزی شامل تعداد دو عدد دوچرخه و ۵۰ جایزه نقدی با قید قرعه به شرکت‌کنندگان اهدا شد.
https://ana.ir/fa/news/91/416343/%D9%87%D9%85%D8%A7%DB%8C%D8%B4-%D9%BE%D...